Dziękujemy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Pozostaw nam swoje dane kontaktowe, a w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych - skontaktujemy się z Tobą.


lub zadzwońtel : (+48) 22 828-09-25

lub zadzwońtel : (+48) 22 828-09-25

X

osób ogląda ten obiekt.

X

Ostatni wyjazd do tego ośrodka zarezerwowany dziś o Rezerwuj teraz »

ISTNIEJEMY OD 10 LAT
WYSŁALIŚMY NA NARTY JUŻ PONAD 100 000 OSÓB!

O firmie

Biuro Podróży "ESPACE TRANS" jest już od 10 lat obecne na polskim rynku turystycznym. Podstawowy profil naszej działalności to przewozy autokarowe, obsługujemy ok. 10 000 klientów rocznie.
O naszym profesjonalizmie świadczyć mogą pochwały i podziękowania napływające z całej Polski. Naszą wizytówką są nasi pracownicy, przede wszystkim kierowcy i nasz prezes. To dzięki nim firma istnieje i rozwija się coraz dynamiczniej na trudnym rynku usług transportowych. Bezpieczeństwo i kultura obsługi klienta są dla nas najważniejsze. Od kilku lat staramy się zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty narciarskiej na terenie FRANCJI!!!
Dla naszych klientów wybieramy rok rocznie najciekawsze stacje oraz proponujemy najlepsze propozycje cenowe. Z każdym sezonem, nasza wiedza i doświadczenie przekłada się na lepszą i bogatszą ofertę - wiemy czego oczekują nasi Klienci. W tym roku przygotowaliśmy kilka nowych propozycji i serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nimi !!!

POSIADAMY WSZYSTKIE WYMAGANE DOKUMENTY NA PROWADZANIE DZIAŁALNOŚCI TURYSTYCZNEJ I TRANSPORTOWEJ.

CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH W MIĘDZYNARODOWYM TRANSPORCIE DROGOWYM OSÓB NR 01045/F3/02 - wydany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.

LICENCJĘ NR 0000550 NA WYKONYWANIE MIĘDZYNARODOWEGO TRANSPORTU DROGOWEGO OSÓB - wydana przez Ministra Infrastruktury.

ZEZWOLENIE NA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ W ZAKRESIE ORGANIZOWANIA IMPREZ TURYSTYCZNYCH nr rej. 0238 - wydane przez Wojewodę Mazowieckiego.

Z Poważaniem Prezes